1. Arroyo Seco—Tim Gillis, Traci Larson, and Keenan Sheedy
  2. Arts District Little Tokyo—Jeff Chop
  3. Atwater Village—Gene Gilbert (primary) and Marianne Bender (alternate)
  4. Bel Air-Beverly Crest—Mindy Mann (primary) and Ellen Evans (alternate)
  5. Boyle Heights—Kevin Fulton and Veronica Polanco
  6. Central Hollywood—Steve Ducey
  7. Central San Pedro—Christian Guzman
  8. Chatsworth—Kamesh Aysola (primary) and Jill Mather (alternate)
  9. Coastal San Pedro—Richard Watson
  10. Del Rey—Nancy Matson and Ravi Sankaran
  11. Downtown Los Angeles—Nishanth Krishnamurthy
  12. Eagle Rock—Laura Gonzalez
  13. East Hollywood—Rogelio Pardo, Nina Suarez, and Jillian Schultz
  14. Echo Park—Eric Newton and Lisa Turallo
  15. Elysian Valley Riverside—Christine Louise Mills
  16. Empowerment Congress West Area Neighborhood Development Council—Devon Williams
  17. Encino—Patricia Bates
  18. Glassell Park—Patrick Cleary and Jamie Ramirez
  19. Granada Hills North—Alvin Waters, Jr.
  20. Granada Hills South—Mark Morris
  21. Greater Toluca Lake—Robert Scibelli 
  22. Greater Valley Glen—Joanne D'Antonio
  23. Greater Wilshire—Julie Stromberg and Cathy Roberts
  24. Harbor City—Desi Sarcona
  25. Harbor Gateway North—Joan Jacobs and Nancy Torres
  26. Historic Highland Park—Emily Spokes
  27. Hollywood Hills West—Cheryl Holland (primary) and Kyrstin Munson (alternate)
  28. Hollywood Studio District—Jessica Salans
  29. Hollywood United—Shauna Frente
  30. Lake Balboa—Byron Gutierrez
  31. Los Feliz—Debra Matlock
  32. Mar Vista Community Council—Faith Myhra
  33. Mid City West Community Council—Christian La Mont
  34. Mission Hills—Mihran Kalaydjian
  35. NoHo—Peter Haderlein
  36. North Area Neighborhood Development Council—Adrienne Kuhre
  37. North Hills West—Carol Hart
  38. North Hollywood NorthEast—Jennie Palluzzi
  39. North Westwood—Sachi Cooper (primary) and Furkan Yalcin (alternate)
  40. Northridge East—Glenn Bailey (primary) and William Parnell (alternate)
  41. Northridge South—John Hales and Kevin Kratzer
  42. Northridge West—Glen Wilson
  43. Northwest San Pedro—Gwen Henry
  44. Olympic Park—Michael Hagerty
  45. PalmsSandeep Zisman-Bhaurla (primary) and Natasía Gascón (alternate)
  46. Panorama City—Tina Sanchez
  47. P.I.C.O.—David Dahlke, Rosina Jacobs, and Marilouise Morgan
  48. Porter Ranch—Mihran Kalaydjian
  49. Rampart Village—Raquel Valencia
  50. Reseda—Joe Phillips
  51. Sherman Oaks Neighborhood Council—Kathy Schaeffer (primary) and David Levinson (alternate)
  52. Silver Lake—Cyndi Hubach and Carolyn "Jiyoung" Park
  53. South Robertson—Sarah Nachimson
  54. Studio City—Melanie Winter
  55. Sun Valley Area—Lionel Mares
  56. Sunland-Tujunga—Oscar Alvarez, Ed Novy, and Dorisa Shahmirzai Hanrahan 
  57. Sylmar—Lucille Floresta
  58. Tarzana—Terry Saucier
  59. United Neighborhoods—Elizabeth Fenner and Janey Williams
  60. Valley Village—Suzanne Lewis
  61. Van NuysKathy Schreiner (primary) and Quirino de la Cuesta (alternate)
  62. Venice—Isabelle Duvivier
  63. Voices—Emmanuel Alcantar
  64. Watts—Jacquelyn Badejo and Michelle Irving
  65. West Adams—Steven Meeks
  66. West Hills—Alec Uzemeck
  67. West Los Angeles Sawtelle—Philip Ganchev
  68. Neighborhood Council of Westchester/Playa—Cord Thomas
  69. Westlake North—Harold "Mac" McCarthy and Karina Rodriguez
  70. Wilmington—Sylvia Arredondo
  71. Wilshire Center Koreatown—Adriane Hoff
  72. Woodland Hills-Warner Center—Brian Archibald
  73. Zapata-King—Valencia Black (primary) and Charlynne Moyer (alternate)